Kategorie

 O firmie

 Misja 

 Dane firmy

Debiut na rynku New Connect

24 maja 2012 nasza spółka zadebiutowała na alternatywnym rynku Giełdy Papierów Wartościowych NewConnect w Warszawie.
Jesteśmy 380 spółką którą zanotowano na NewConnect, oraz 32 debiutującą w tym roku.
 
Kurs praw do akcji (PDA) spółki wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań o 50 proc. do 1,8 zł.
 
Do obrotu na rynek wprowadzono 179.000 praw do akcji zwykłych serii C o wartości nominalnej 0,10 zł każda. Zostały one oznaczone przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem „PLKKHRB00029". Prawa do akcji K&K Herbal Poland S.A. są notowane na rynku kierowanym zleceniami w systemie notowań ciągłych pod nazwą skróconą „KKHERBAL-PDA" i oznaczeniem „KKHA".

Dzień debiutu na NewConnet jest ważnym momentem w rozwoju spółki  i dobrą sposobnością podziękowania wszystkich osobom i firmom zaangażowanym w ten projekt.

Dziękujemy naszym akcjonariuszom, a w szczególności tym, którzy w lutym tego roku w ramach prywatnej oferty objęli akcje serii C, które debiutują na rynku NewConnet. Tych 11 akcjonariuszy, którzy wcześniej nie byli związani ze spółką zaufało zarządowi  spółki, zaakceptowało  cele emisyjne i zainwestowało swój kapitał, abyśmy te cele mogli realizować. 

Dziękujemy naszemu Autoryzowanemu Doradcy, a szczególnie Pani Anecie Król i Panu Rafałowi Kmiecikowi, którzy przez ostatnie parę miesięcy pracowali wspólnie z nami. Byliśmy pod wrażeniem ich profesjonalizmu, zaangażowania, dyspozycyjności i szybkości działania.

Wszystkim osobom i firmom zaangażowanym w projekt bardzo serdecznie dziękujemy.

fot: www.debiutync.pl