Kategorie

 O firmie

 Misja 

 Dane firmy

O firmie

Logo K&K Herbal Poland S. A.

Działalność Spółki K&K Herbal Poland S.A. jest w głównej mierze skoncentrowana na dystrybucji i sprzedaży suplementów diety oraz kosmetyków, wyrobów medycznych i weterynaryjnych najwyższej jakości. Nasza firma prowadzi współpracę z kontrahentami z krajów Unii Europejskiej, wśród których główną rolę odgrywają firmy: Bioline Products oraz Brainway Inc., z którymi mamy podpisaną umowę na wyłączność.


Dystrybuowane w ramach „ekskluzywnego” przedstawicielstwa na teren Polski preparaty są kierowane do hurtowni farmaceutycznych, aptek, sklepów zielarko-medycznych i innych partnerów z branży w całej Polsce, skąd następnie trafiają do finalnego nabywcy.
Produkty cieszą się wysoką renomą ze względu na ich innowacyjność i oryginalny skład. Kluczową rolę odgrywa jednakże ich zdrowotne zastosowanie. Oferowane produkty polepszają nastrój i dobre samopoczucie, wspomagają naturalną pracę jelit, obniżają poziom cukru we krwi, wspomagają walkę z nadwagą a także z bezsennością, oczyszczają organizm z toksyn i substancji szkodliwych. W ramach przedstawionej przez nas oferty znajdują się produkty starannie dobrane i wyselekcjonowane, które wypełniają luki rynkowe w swoich kategoriach. 

Darmowa wysyłka


K&K Herbal Poland S.A. prowadzi sprzedaż oferowanych produktów poprzez dwa kanały dystrybucji:

♦ ogólnopolskie hurtownie farmaceutyczne,

♦ sprzedaż bezpośrednią do lokalnych hurtowni farmaceutycznych, aptek, sklepów medyczno-zielarskich, sklepów internetowych, realizowaną bezpośrednio z naszego magazynu.

 

Zapraszamy do współpracy


Nota prawna dt strony:
1. Strona www.kkpoland.pl nie stanowi w rozumieniu kc ofery handlowej.
2. Opisy produktów na stronie nie stanowią reklamy w rozumieniu przepisów prawa.
3. Żaden z suplementów diety prezentowanych na stronie www.kkpoland.pl nie ma właściwości leczniczych, nie może służyć do leczenia lub diagnozowania chorób.
4. Suplementy diety prezentowane na stronie nie mogą być substytutem zróżnicowanej diety.